Pielęgnacja dłoni i stóp

Pielęgnacja dłoni i stóp


Manicure klasyczny

Tradycyjny zabieg polegający na skróceniu i opiłowaniu płytki paznokcia oraz usunięciem cążkami narastających na płytkę skórek. Paznokieć polerujemy, malujemy i nakładamy oliwkę nawilżającą. Nie zapominamy również o skórze dłoni i używając odpowiednio dobranego balsamu pielęgnującego wykonujemy masaż.

Manicure biologiczny

- jest to zabieg bez użycia cążek. Po nałożeniu odpowiedniego preparatu zmiękczającego skórki, obumarły naskórek usuwamy wokół paznokci uzywając patyczka różnego lub metalowego kopytka. Pozostałe czynności jak w manicure klasycznym.

Manicure hybrydowy

- to nowość na rynku w dziedzinie pielęgnacji paznokci dłoni i stóp. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na cotygodniową pielęgnację paznokci ( ale nie są zdecydowane na stylizację żelową ). Trwałość zabiegu to aż 3 tygodnie. Nie odpryskuje, nie ściera się. Preparaty do manicure hybrydowego mają konsystencję lakieru do paznokci i są utwardzane lampą UV, ale w przeciwieństwie do tradycyjnych żeli nie niszczą i nie obciążają płytki paznokciowej. Atutem tej metody bezinwazyjność , szybkość wykonania oraz trwałość.

SPA manicure/pedicure

- maseczki, olejki wykorzystywane są do zabiegów w celu odżywienia skóry, przywrócenia jej świeżego wyglądu, oczyszczenia jej z martwego naskórka i zabezpieczenia przed szkodliwymi czynnikami zew.oraz wzmocnienie paznokci. Głęboko nawilża i zapewnia skórze i promienny wygląd.

Kąpiel parafinowa

- to specjalny zabieg na szorstkie i przesuszone dłonie przy użyciu produktów na bazie aktywnych składników regenerujących. Parafina przywraca aksamitną miękkość skórze dłoni narażonej na codzienne działanie wielu negatywnych czynników. Wygładza, zmiękcza naskórek, łagodzi stany zapalne oraz poprawia stan paznokci. Ponadto zabieg ten opóżnia naturalne procesy starzenia, rozjaśnia przebarwienia oraz hamuje powstawanie plam pigmentacyjnych.

Pedicure klasyczny

- tradycyjny zabieg polepszający wygląd naturalnej płytki paznokcia i skóry stopy. Skracamy płytkę paznokcia usuwamy narośnięte skórki cążkami, a zrogowaciały naskórek na stopach ścieramy specjalnymi tarkami oraz frezarką. Stosujemy wyrównujący peeling i odpowiednio dobrany balsam kończymy wykonaniem masażu. Paznokieć odtłuszczamy i malujemy.

Przeciwwskazania do zabiegu manicure/pedicure

• grzybica, drożdżyca paznokci i okołopaznokciowa, • infekcje bakteryjne paznokci i okolicy okołopaznokciowej, • brodawki paznokciowe, • stany zapalne i alergiczne okolicy zabiegowej.

stylizacja brwi i rzęs

stylizacja brwi i rzęs

pielęgnacja twarzy

pielęgnacja twarzy

makijaż

makijaż

pielęgnacja dłoni i stóp

pielęgnacja dłoni i stóp

stylizacja paznokci

stylizacja paznokci

depilacja

depilacja