Koloryzacja

KOLORYZACJA


Włosy zdobią każdą kobietę. Już od dawna popularnym zabiegiem upiększającym jest podkreślenie koloru włosów poprzez farbowanie. Dobrodziejstwa współczesnego świata sprawiają, że ożywienie barwy włosów lub krycie siwizny są w zasięgu ręki, a to dzięki nim klientki Salonu Fryzjerskiego przechodzą metamorfozy. Nasz salon oferują bogatą gamę zabiegów, w tym także różne metody koloryzacji włosów. Każda z kobiet ma inne wymagania, dlatego szeroka paleta technik koloryzacji jest domeną naszego salonu.

Baleyage
- jest techniką fryzjerską polegającą na nakładaniu na wybrane pasma włosów farby w odcieniu innym niż nasz naturalny. Odcieni pasemek może być od jednego do kilku. Balejaż pozwala uzyskać efekt rozświetlenia włosów, a barwne pasma ożywiają całą fryzurę.

Farbowanie ombre
- polega na rozjaśnieniu końcówek włosów, które ma imitować działanie promieni słonecznych. Efekt uzyskany dzięki tej technice jest naturalny, polega na przejściu od ciemniejszego do jaśniejszego koloru włosów w sposób łagodny, z zachowaniem odpowiedniej gradacji koloru.

Dekoloryzacja
- jest to profesjonalny zabieg, którego celem jest wydobycie sztucznych pigmentów z włosa. Dekoloryzacja sprawia, że włosy stają się matowe i posiadają mocno ciepły odcień. Usługa ta nie rozjaśnia włosów. W celu uzyskania pożądanego efektu po dekoloryzacja zawsze trzeba wykonać zabieg koloryzacji włosów.

Refleksy
- jest to zabieg mający na celu osiągnięcie lśniących włosów, dających efekt światła we włosach. Polega na pofarbowaniu bardzo cienkich pasemek włosów na kolor o ton lub dwa jaśniejsze od wyjściowego. W celu uzyskania bardziej naturalnego efektu skraca się czas farbowania. Refleksy wykonane na włosach ciemnych są bardziej wyraziste.

Krycie siwizny
- szczególnie delikatny zabieg mający na celu ukrycie efektu „przemijania czasu”, który często jest powodem pojawiania się pierwszych siwych włosów. Poprzez idealne dobranie koloru uzyskuję się efekt naturalnego koloru włosów. Usługa kierowana jest w głównej mierze do mężczyzn, którzy dalej pragną utrzymać młodszy image.

Poprawnie wykonana usługa koloryzacji jest w stanie podkreślić cechy charakteru, wywołać oczekiwane emocje lub też poprawić samopoczucie każdej kobiety. Powrót do Salonu Fryzjerskiego może zatem stać się przyjemną przygodą zakończoną naszym zadowoleniem, a zarazem podziwem otaczających nas ludzi.
strzyżenie

strzyżenie

mycie głowy

koloryzacja

regeneracja włosów

stylizacja włosów

trwała