Mycie głowy

MYCIE GŁOWY


Strzyżenie poprzedzone jest myciem włosów i masażem skóry głowy, co powoduje wzmocnienie włosów i sprawia, że są lepiej odżywione. Osoby mające problem z nadmiernym wypadaniem włosów wywołanym problemami z krążeniem, dzięki tej czynności są w stanie zatrzymać proces łysienia.

Tak prosta czynność jak mycie włosów ma niesamowity wpływ na stan i kondycję włosa. Przed myciem istotne jest rozczesanie włosów, co pozwoli na uniknięcie plątania się ich oraz usunięcie pozostałości produktów, których używamy na co dzień do stylizacji.

Dobór szamponu odpowiedniego do rodzaju i kondycji włosów jest kolejnym elementem ważnym przy wykonywaniu zabiegu mycia włosów. Moc rozcieńczania odpowiedniej ilości szamponu z wodą w dłoniach sprawi, że będzie on delikatniejszy zarówno dla włosów jak i skóry głowy.

Delikatne rozprowadzanie szamponu we włosach poprzez wmasowywanie sprawia, że skóra głowy staje się bardziej ukrwiona, a co za tym idzie, wzmacniają się cebulki naszego włosa.

Spłukanie włosów letnią wodą sprawia, że nie wysuszamy skóry głowy, a także osłabiamy działanie gruczołów łojowych, co w konsekwencji zmniejsza przetłuszczanie się włosów.

Mokre włosy są wrażliwe, więc delikatne ich wycieranie świetnie przygotuje je do nałożenia odżywki. Nałożenie odpowiednio dobranej odżywki na umyte włosy idealnie zaspokoi ich potrzeby, a przy okazji ułatwia ich rozczesywanie.

strzyżenie

strzyżenie

mycie głowy

koloryzacja

regeneracja włosów

stylizacja włosów

trwała