Stylizacja panokci

Stylizacja paznokci


Stylizacja paznokci metodą hybrydowa

- to nowość na rynku w dziedzinie pielęgnacji paznokci dłoni i stóp. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na cotygodniową pielęgnację paznokci ( ale nie są zdecydowane na stylizację żelową ). Trwałość zabiegu to aż 3 tygodnie. Nie odpryskuje, nie ściera się. Preparaty do manicure hybrydowego mają konsystencję lakieru do paznokci i są utwardzane lampą UV, ale w przeciwieństwie do tradycyjnych żeli nie niszczą i nie obciążają płytki paznokciowej. Atutem tej metody bezinwazyjność , szybkość wykonania oraz trwałość.

Stylizacja paznokci przedłużania na szablonie/tipsie metoda żelową
Ta usługa jest najbardziej popularna z uwagi na bardzo duży komfort w noszeniu paznokci.

Możemy dowolnie wymodelować paznokieć, zwęzić go, wydłużyć itp. ponieważ różnorodność jest w modzie, kształty paznokci też są bardzo różne, klasyczny prostokat, migdałek, szpice. Kształ paznokci ustalamy wspólnie z Klientką, doradzamy jaka długość, kształt oraz rodzaj paznokci będzie najlepszy i będzie najbardziej korzystny.

Stylizacja paznokci na naturalnej płytce żelem

Ten rodzaj zabiegu polecany jest dla Pań, które mają ładną, zdrową naturalna płytkę paznokci, dłuższe, naturalne paznokcie. Na płytkę nakładany jest żel, co powoduje utwardzenie płytki na długi okres nawet 4 tygodni, po tym czasie należy dokonać uzupełnienia paznokci. Podczas tej stylizacji NIE PRZYKLEJA SIĘ TIPSÓW I NIE PRZEDŁUŻA PAZNOKCI, utwardzamy jedynie naturalne paznokcie Klientki, więc ich długość nie ulega zmianie.

stylizacja brwi i rzęs

stylizacja brwi i rzęs

pielęgnacja twarzy

pielęgnacja twarzy

makijaż

makijaż

pielęgnacja dłoni i stóp

pielęgnacja dłoni i stóp

stylizacja paznokci

stylizacja paznokci

depilacja

depilacja