Strzyżenie

STRZYŻENIE


Strzyżenie jest podstawowym zabiegiem fryzjerskim umożliwiającym stworzenie atrakcyjnej i modnej fryzury.

Poprzez odpowiednie strzyżenie włosów mamy możliwość stworzyć co najmniej trzy różne fryzury. Możemy uzyskać włosy gładkie i błyszczące, pełne dynamiki i puszyste lub też swobodne i wysoko upięte.

Uwaga!!!

Włosy odrastają w tempie do 2 centymetrów na miesiąc, więc nawet mocno skrócone włosy nie zabierają nam szansy powrotu do wcześniejszej fryzury, dlatego warto eksperymentować i zmieniać swój wygląd!

Usługa kierowana do Pań, umożliwiająca zmianę czy też podkreślenie aktualnego wizerunku. Przed rozpoczęciem strzyżenia dokonuje się doboru odpowiedniej fryzury, która będzie współgrała z kształtem twarzy, rodzajem włosów, karnacją, temperamentem oraz wymogami dnia codziennego.

Zarówno Usługa strzyżenia kierowana do Panów, w czasie której można wykonać strzyżenie klasyczne, bądź też podążać za najnowszymi trendami mody. Jest to podstawowa usługa dla mężczyzn, a zarazem będąca głównym elementem pielęgnacji męskiego wizerunku. Jak i równiz strzyżenia dzieciece włosów wzmacnia je, dlatego już od najmłodszych lat warto dbać o włosy i skórę głowy naszych pociech. Usługa ta wykonywana jest szczególnie delikatnie, a na celu ma pokazanie dzieciom, że dbanie o włosy może być przyjemnością, która zaszczepia w dzieciach nawyk pielęgnacji swojej urody.

strzyżenie

strzyżenie

mycie głowy

koloryzacja

regeneracja włosów

stylizacja włosów

trwała